Vyzkoušejte si multiplayer Company of Heroes 3 proti dalším hráčům nebo v kooperaci proti počítači
i Zdroj: Hrej.cz
Company of Heroes 3 Novinka Vyzkoušejte si multiplayer Company of Heroes 3 proti dalším hráčům nebo v kooperaci proti počítači

Vyzkoušejte si multiplayer Company of Heroes 3 proti dalším hráčům nebo v kooperaci proti počítači

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

30. 11. 2021 08:00

Studio Relic Entertainment v létě k velkému překvapení představilo třetí díl populární válečné real-time strategie Company of Heroes. A tu si nyní můžete vyzkoušet v pre-alfa verzi.

Reklama
Reklama

  • Company of Heroes 3 zve do testu multiplayeru
  • Hra se nachází v pre-alfa verzi
  • Test potrvá až do 6. prosince

Zatímco během oznámení mohli hráči okusit singleplayerovou kampaň, nyní mohou rozjet válečnou mašinerii proti skutečným hráčům v multiplayeru. K dispozici jsou hned čtyři mapy na bojištích v Itálii, kde čekají americké jednotky a vojáci wehrmachtu. 

Pokud vás multiplayer neláká, ale i tak byste si chtěli trojku vyzkoušet, můžete se pustit do hry proti počítačem řízeným vojákům, a to i v kooperaci s dalším hráčem. Pro přístup do hry stačí navštívit oficiální stránky a provést registraci.

Aktuální testovací fáze potrvá až do 6. prosince, času je tedy stále poměrně dost. Plná hra by pak měla vyjít koncem příštího roku, konkrétní termín však autoři zatím nestanovili.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz