Vyzkoušejte demoverzi tahovky Expeditions: Rome. Autoři připravili čtyřhodinovou ochutnávku
Expeditions: Rome Novinka Vyzkoušejte demoverzi tahovky Expeditions: Rome. Autoři připravili čtyřhodinovou ochutnávku

Vyzkoušejte demoverzi tahovky Expeditions: Rome. Autoři připravili čtyřhodinovou ochutnávku

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

20. 12. 2021 09:30

Už brzy se objeví další díl série Expeditions, v tradičním tahovém RPG tentokrát zavítáme do starověkého Říma. Vývojáři si nyní pro věrné dobyvatele připravili první testovací tažení za věčnou slávou.

Reklama
Reklama

  • Na Steamu je k dispozici demoverze Expeditions: Rome
  • Přináší dobývání ostrova Lesbos
  • Podle autorů zabaví zhruba 4 hodiny

Nejde však o další z nekonečné řady trailerů a gameplay ukázek, kdepak. Studio Logic Artists servíruje plnohodnotnou hratelnou demoverzi, kterou si všichni zájemci mohou bezplatně vyzkoušet na Steamu.

“Demo vás nechá velet dobývání ostrova Lesbos na začátku řecké kampaně, je zhruba 4 hodiny dlouhé,” hlásí tisková zpráva. Ve hře se chopíte role šlechtice, jehož otec se stal obětí politického pletichaření. Titul a postavení jsou pryč, nezbývá než začít zase od nuly. Expeditions: Rome je podle autorů dvakrát větší než předchozí díl, dobyvačné tažení se z Řecka dostane až k temným lesům vzdorující Galie. 

Tahovka měla původně vyjít koncem letošního roku, maličko se však opozdila. Na Steamu nyní svítí termín 20. ledna, nezbývá než doufat, že už k dalšímu odkladu nedojde.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz