Vývojář ujišťuje, že se usilovně pracuje na expanzích pro Cyberpunk 2077
i Zdroj: CD Projekt Red
Cyberpunk 2077 Novinka Vývojář ujišťuje, že se usilovně pracuje na expanzích pro Cyberpunk 2077

Vývojář ujišťuje, že se usilovně pracuje na expanzích pro Cyberpunk 2077

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

11. 4. 2022 09:47

CD Projekt Red sice oznámil, že začíná připravovat dalšího Zaklínače, to ale neznamená, že již nadobro opustil Night City. Jeden z vývojářů nedávno potvrdil, že se usilovně pracuje na slíbených expanzích.

Reklama

  • Quest director Pawel Sasko potvrdil, že se připravují rozšíření pro Cyberpunk 2077
  • Vývojáři i nadále pracují na vylepšení celé hry

V rámci livestreamu se k věci vyjádřil quest director Pawel Sasko. Nedočkavé fanoušky se snažil uchlácholit tvrzením, že vývojáři skutečně připravují plánovaná rozšíření, byť se zdráhal říct cokoliv konkrétního. “Nemohu vám říct nic ohledně našich plánů do budoucna. Ale mohu vás ujistit, že pracujeme na expanzích,” prohlásil. “Doslova každý den kontroluji questy, komunikuji s lidmi o dalších věcech.”

Cyberpunk 2077 se nedávno dočkal updatu 1,5. Spolu s ním se do hry dostaly zásadní úpravy. Sasko potvrdil, že tým i nadále pracuje na vylepšení celkové zážitku. “Hru pořád vylepšujeme, protože jsme si vědomi, že stále potřebuje další péči. Jsme rádi, že jste ocenili poslední patch,” řekl a dodal, že jim pozitivní zpětná vazba dodala motivaci k další práci.

O chystaných expanzích autoři zatím příliš nemluví, v minulosti se ale nechali slyšet, že půjdou podobnou cestou, jako v případě třetího Zaklínače. V tom případě bychom mohli očekávat dvě velká placená rozšíření a několik bezplatných DLC balíčků.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz