Video připomíná příběhovou premisu remaku Sherlock Holmes: The Awakened
i Zdroj: Frogwares
Novinka Video připomíná příběhovou premisu remaku Sherlock Holmes: The Awakened

Video připomíná příběhovou premisu remaku Sherlock Holmes: The Awakened

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

24. 11. 2022 11:01

Studio Frogwares připravilo ukázku, která shrnuje vše, co potřebujete vědět k chystanému remaku Sherlock Holmes: The Awakened. Autoři naznačili, kdy hra vyjde a kolik času zabere vyšetřování.

Reklama

  • Příběhová kampaň Sherlock Holmes: The Awakened zabere zhruba 15 hodin
  • Hra vyjde v únoru, případně v březnu

Video připomíná, o čem vlastně The Awakened bude. Spolu s mladým Sherlockem a doktorem Johnem Watsonem se pustíte do spletitého případu, který vás zavede do pěti různých zemí. Veškeré dění se točí kolem kultu uctívačů starých bohů. 

Klasická detektivka se promíchává s hororovou atmosférou příběhů od H. P. Lovecrafta. Sherlock se samozřejmě bude spoléhat na běžné detektivní praktiky, jako je například dedukce a rekonstrukce. Během vyšetřování se bude pohybovat v polootevřených lokacích, v nichž rozhodně nebude nouze o tajemství a záhady. Jen musíte dávat pozor, aby si Sherlock zachoval svou příčetnost. K vyřešení netradičního případu by vám mělo stačit zhruba 15 hodin.

Jak ve videu zaznívá, autory čeká posledních pár měsíců vývoje, hra dorazí buď v únoru, nebo v březnu příštího roku, pokud tedy studio nenarazí na další komplikace.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz