Video porovnává původní verze třetího Zaklínače s next-gen aktualizací
i Zdroj: CD Projekt Red
Zaklínač 3: Divoký hon Novinka Video porovnává původní verze třetího Zaklínače s next-gen aktualizací

Video porovnává původní verze třetího Zaklínače s next-gen aktualizací

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

28. 11. 2022 09:00

CD Projekt již podrobně představil, v čem spočívá kouzlo next-gen verze třetího Zaklínače. Ta sice ještě nevyšla, už nyní je však k dispozici srovnávací video.

Reklama

  • Video kanálu ElAnalistaDeBits se zaměřuje na next-gen verzi veledíla od CD Projektu
  • Vidět jsou záběry z PC, Xbox One X, Xbox Series X a Xbox Series S

Srovnání pochází z kanálu ElAnalistaDeBits, jenž se na podobně laděná videa specializuje. V jedenáctiminutové ukázce najdete záběry z Xbox One X, Xbox Series X a Xbox Series S, nechybí ani porovnání staré a nové verze pro PC. 

Sluší se připomenout, že na nejvýkonnějších konzolích hra nabídne dva grafické režimy. S Geraltem můžete pobíhat v 60 FPS s jistými kompromisy v kvalitě obrazu, v režimu kvality se pak můžete těšit na ray tracing, ovšem s polovičním frameratem. Přes 30 FPS se nedostane ani Xbox Series S. V záběrech si můžete všimnout, že si autoři dali záležet na okolním prostředí, detailnější je například tráva a olistění. Úpravy se samozřejmě týkají i modelů postav. 

To vše navíc získáte úplně grátis, po upgradu můžete sáhnout 14. prosince. Brzy budou následovat i fyzické edice pro konzole Xbox Series a PlayStation 5.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz