V pátek vyjde modifikace, která ve Skyrimu odemkne kooperaci až pro 8 hráčů
i Zdroj: Bethesda
The Elder Scrolls V: Skyrim Novinka V pátek vyjde modifikace, která ve Skyrimu odemkne kooperaci až pro 8 hráčů

V pátek vyjde modifikace, která ve Skyrimu odemkne kooperaci až pro 8 hráčů

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

4. 7. 2022 11:48

Pátý díl série The Elder Scrolls se i nadále těší velké oblibě ze strany modderů. Minulý týden jsme ostatně psali o 16K texturách draků, které si mohou všichni zájemci importovat do hry. Brzy vyjde modifikace, díky níž se navíc můžete potkat s kamarády.

Reklama
Reklama

  • Modifikace pro Skyrim přinese kooperaci
  • Autoři zdůrazňují, že není bez chyb
  • Další na řadě je Fallout 4

Řeč je o modu Skyrim Together Reborn, který otevírá kooperaci pro 2 až 8 hráčů. V pátek vyjde finální verze, autoři ale upozorňují, že ani ta není úplně bez chyb, k dokonalosti má daleko. Měli byste tedy raději předem počítat s občasným padáním, rozbitými questy a dalšími chybkami. Multiplayerový režim má ostatně na svědomí parta studentů, která na něm pracovala ve volném čase, od začátku se počítalo s tím, že výsledek nebude úplně stoprocentní.

Přiložené video z května napovídá, jak režim funguje v praxi. Hostitel se stará o přijímání nových úkolů, progress se ale zaznamenává všem účastníkům. Počítá se také s PvP, byť je tato možnost defaultně vypnutá. Více informací najdete zde.

Slovíčko “Reborn” se v názvu neobjevilo náhodou, jde totiž o předělávku modifikace Skyrim Together. Autoři zabředli do jisté kontroverze, když bez dovolení využili kód z nástroje Skyrim Script Extender (SKSE), za což se následně omluvili. Tým v roce 2019 doplnili další moddeři a vývoj byl restartován. Finální verze kompatibilní se Skyrim Anniversary Edition vyjde v pátek. Tvůrci se chtějí na multiplayerové modifikace zaměřovat i v rámci dalších projektů, další na řadě je Fallout 4.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz