V létě bude uveden film Resident Evil: Death Island. Z první ukázky běhá mráz po zádech
i Zdroj: Sony Pictures Home Entertainment
Novinka V létě bude uveden film Resident Evil: Death Island. Z první ukázky běhá mráz po zádech

V létě bude uveden film Resident Evil: Death Island. Z první ukázky běhá mráz po zádech

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

8. 2. 2023 11:45

Pokud jste narazili na trailer k Resident Evil: Death Island, možná jste si chvíli mysleli, že jde o upoutávku k nově vznikající videohře. Ve skutečnosti se ale jedná o právě oznámený film. Zombie apokalypsa se tentokrát odehrává v San Franciscu.

Reklama

  • Došlo k oznámení filmu Resident Evil: Death Island
  • Snímek se odehrává v San Franciscu
  • Film dorazí někdy v létě

První informace nabízí magazín IGN. Oficiální synopse zmiňuje hlavní aktéry, objeví se například Chris Redfield, který prošetřuje řádění nemrtvých v San Franciscu. Infikovaní mají jednu společnou věc - v nedávné době všichni navštívili ikonický skalnatý ostrov Alcatraz. Redfield se tedy vydává na jeho obhlídku. Z ukázky vyplývá, že zde nenajde nic pěkného.

Další příběhová linka se točí kolem agenta Leona Kennedyho, v rámci záchranné operace se snaží zajistit doktora Antonia Taylora, které se stal obětí únosu. A právě on zřejmě bude klíčem k vyřešení palčivého problému. Objeví se ale i další známé postavy, třeba Jill Valentine.

O režii se postaral Eiičiró Hasumi, který je nejčastěji zmiňován v souvislosti s filmovou adaptací mangy Assassination Classroom, scénář připravil Makoto Fukami, ten je zase spojen s anime Psycho-Pass. 

Death Island bude dalším filmem pod značkou Resident Evil, jenž se opírá o CG animaci. Jako první se v roce 2008 objevil Degeneration, o čtyři roky později následovalo Damnation, před pěti lety dorazila Vendetta. A Infinite Darkness z roku 2021 je zatím poslední.

Jak už bylo řečeno, Resident Evil: Death Island dorazí v létě, termín premiéry však zatím zveřejněn nebyl.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama