Únik odkazuje na termín vydání Skull & Bones. Námořní akce zřejmě připluje v listopadu
i Zdroj: Ubisoft
Skull & Bones Novinka Únik odkazuje na termín vydání Skull & Bones. Námořní akce zřejmě připluje v listopadu

Únik odkazuje na termín vydání Skull & Bones. Námořní akce zřejmě připluje v listopadu

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

29. 6. 2022 09:10

Kocábka jménem Skull & Bones se dlouhé roky plavila po rozbouřeném moři, nyní se ale zdá, že brzy konečně najde bezpečný přístav. I poslední únik napovídá, že se v nejbližší době dočkáme oznámení termínu vydání.

Reklama
Reklama

  • Skull & Bones zřejmě vyjde 8. listopadu
  • Na termín odkazuje záznam z obchodu Xbox Store

Informaci přináší twitterový účet Aggiornamenti Lumia, jenž se specializuje na Xbox Store, respektive na zajímavé detaily, které se objevují v příslušných databázích. Jeden z nedávných záznamů odkazoval právě na Skull & Bones, přičemž prozradil, že by námořní akce měla vyjít 8. listopadu. Termín navíc následně potvrdil také ověřený insider Tom Henderson.

Záznam obsahoval informace k dárečkům za předobjednávku, zmíněn je jakýsi token, dvě bonusové mise, digitální soundtrack, artbook a další doplňující obsah.

Zdá se, že se obchod skutečně připravuje na opětovné odhalení, o němž se v posledních dnech spekulovalo. Byl to právě Tom Henderson, kdo tvrdil, že se tak stane hned v prvním týdnu v červenci, a to formou livestreamu.

Že se věci brzy dají do pohybu, tomu nasvědčují také ratingové agentury, které v posledních týdnech hře udělily hodnocení. Ze záznamů ovšem vyplývá, že Ubisoft hodil přes palubu verze určené pro minulou generaci konzolí, i o tom se zřejmě více dozvíme během příštího týdne.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz