Ukázka odhaluje příběhové pozadí Starfieldu a život v roce 2330
Starfield Novinka Ukázka odhaluje příběhové pozadí Starfieldu a život v roce 2330

Ukázka odhaluje příběhové pozadí Starfieldu a život v roce 2330

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

21. 10. 2021 10:42

Zhruba za rok už budeme netrpělivě vyhlížet Starfield, další opus magnum z dílny Bethesdy. Ta v čerstvém videu prozrazuje trochu více o tom, co se zhruba děje v roce 2330.

Reklama
Reklama

  • Bethesda nabídla další ukázku k chystanému Starfieldu
  • Zaměřuje se na zasazení, frakce a organizaci Constellation

Slova se chopil design director Emil Pagliarulo. Úvodem vysvětlil, že se příběh odehrává v galaxii označené jako Settled Systems (osídlené systémy). Ta je od naší sluneční soustavy vzdálena přibližně 50 světelných let. 

Příběh mapuje období, kdy se kolonisté vzpamatovávají z války, v níž figurovaly dvě největší frakce - United Colonies a Freestar Collective. Pouhých 20 let po uzavření křehkého příměří je situace stále velmi napjatá. Zdejší vesmír navíc okupují suroví piráti, neúprosní žoldáci, náboženští fanatici a další zákeřné bytosti. Hráči se pak řadí mezi členy organizace Constellation, která se pokouší odhalit všechna tajemství této galaxie. 

Ani tato ukázka bohužel neobsahuje žádné gameplay záběry, na ty je zřejmě stále příliš brzy. Starfield vyjde 11. listopadu 2022 na PC a na konzolích Xbox Series.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz