Ubisoft znovu odkládá remake Prince z Persie a další dvě hry
i Zdroj: Hrej.cz
Prince of Persia: The Sands of Time Novinka Ubisoft znovu odkládá remake Prince z Persie a další dvě hry

Ubisoft znovu odkládá remake Prince z Persie a další dvě hry

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

29. 10. 2021 17:30 1

Aby těch odkladů v poslední době nebylo málo, máme zde dalších pár titulů, které vývojáři nestihnou odbavit v avizovaném termínu. Tentokrát jde o hry od Ubisoftu.

Reklama

  • Ubisoft oznámil odklad remaku Sands of Time, Rocksmith+ a The Division Heartland
  • Hry vyjdou až v průběhu příštího fiskálního roku, který končí v březnu 2023

Společnost zmínila tři hry, které nově vyjdou až v dalším fiskálním roce, tedy nejpozději 31. března 2023. Jde například o Rocksmith+, jenž byl představen v rámci letošní E3. Hra měla původně vyjít ještě letos, brzy po oznámení se ale termín posunul na příští rok. 

Dalším opozdilcem je remake Prince of Persia: Sands of Time. Ten byl ostatně taktéž již několikrát odložen, naposledy se tak stalo v červnu letošního roku. Finanční ředitel Frédérick Duguet v této souvislosti prohlásil, že vývojáři z indického studia Ubisoft Pune potřebují čas navíc, aby se mohli ujistit, že bude remake skutečně odpovídat očekáváním ze strany hráčů.

Posledním do party je Heartland, free-to-play odbočka značky Division. Autoři nyní pracují se zpětnou vazbou a snaží se zajistit, aby titul oslovil široké publikum. Je na tom tedy patrně o něco lépe než Ghost Recon Frontline, které se po zdrcující kritice nedostalo ani k prvnímu testování s účastí hráčů.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz