Ubisoft nejspíše pracuje na hře Blade, naznačují to fotografie z natáčení motion capture
i Zdroj: Marvel
Novinka Ubisoft nejspíše pracuje na hře Blade, naznačují to fotografie z natáčení motion capture

Ubisoft nejspíše pracuje na hře Blade, naznačují to fotografie z natáčení motion capture

Radek Raudenský

Radek Raudenský

22. 8. 2022 13:48 2

Své vlastní hry dostala už celá řada hrdinů z univerza Marvelu, v poslední době můžeme zmínit i celou skupinu Avengers nebo Guardians of the Galaxy. Na samostatné hrdiny, kteří by navíc nedostali v blízké době žádné filmové zpracování, se ale ve videohrách dlouho nemyslelo – což by se mohlo změnit, jak naznačují informace, které sesbíral youtuber JorRaptor.

Reklama

  • Ubisoft nejspíše pracuje na hře z univerza Marvel
  • Mělo by jít o hru Blade spojenou s nadcházejícím filmem
  • Naznačují to informace z instagramu herce Edwina Gaffneyho

Ten sledoval Instagramový účet herce Edwina Gaffneyho, který na sociální síti sdílel několik obrázků. Na nich oblékl motion capture oblek s logem Ubisoftu, hashtag označující Ubisoft připojil i k popisu obrázku. V druhém snímku pak drží klapku, na níž je nápis „Marvel“ – Ubisoft tak očividně pracuje na hře z komiksového světa Marvelu.

Otázkou může být, proč by mělo jít o titul spojený se značkou Blade. U hashtagů totiž Gaffney napsal i „B. Tariq“, tedy jméno režiséra Bassama Tariqa, údajného režiséra nadcházejícího filmu Blade. Malým náznakem jsou i katany, které drží oba herci, přičemž Blade je svým uměním s chladnými zbraněmi známý.

Oficiálně nám samozřejmě Ubisoft ani Marvel zatím nic nepotvrdili, ani spojení Marvelu s Ubisoftem by nebylo nic zvláštního. Francouzský vydavatel už pracuje na hře Avatar: Frontiers of Pandora a open-world Star Wars hře. Partnerství se tak očividně oběma stranám líbí a hra na motivy Bladea by dále prohloubila žánry, na kterých Ubisoft pracuje.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz