Tvůrci Diablo Immortal ukazují dechberoucí záběry ze svého nového survival hororu pro mobily
i Zdroj: NetEase
Mobilní hraní Once Human Novinka Tvůrci Diablo Immortal ukazují dechberoucí záběry ze svého nového survival hororu pro mobily

Tvůrci Diablo Immortal ukazují dechberoucí záběry ze svého nového survival hororu pro mobily

Jakub Fišer

Jakub Fišer

14. 6. 2022 10:20

O videohře s tematikou survival hororu od vývojářů z NetEase jsme již informovali. Jmenuje se Once Human a představila se podivným trailerem s dystopickou post-apo atmosférou. Nyní máme k dispozici první 2 minuty záběrů a také kopu nových informací.

Reklama
Reklama

  • Once (Be) Human o sobě dává znovu vědět novým trailerem
  • Ukazuje v něm boj s obřími nepřáteli a svět prorostlý podivnou mutací
  • Stále jsme se však nedozvěděli datum vydání

Podle nového traileru se bude Once Human (předtím se mluvilo také o variantě “Once Be Human”) odehrávat v našem světě, zřejmě tedy na planetě Zemi, ale něco je jinak. Lidstvo se dalo na ústup a po světě se prohání zmutované či mimozemské obludy z jiné dimenze.

Přímo v traileru vidíme hybridy sirény a harpie, čtyřnohé stromové monstrum, příšeru připomínající biblického Leviatana, obrovského pavouka a další gigantické nestvůry, vypadající jako bossové z her od FromSoftware. V ukázce se však objevují i nepřátelé z řad nezmutovaných lidí. Daleko víc než cokoliv jiného připomíná chronotop díla film Anihilace režiséra Alexe Garlanda.

Vývojáři k titulu dále uvádí, že hrát půjde ve skupině (co-op), případně o samotě a v otevřeném světě rozděleném na několik částí bude za úkol sbírat materiály, vylepšovat svoje vybavení a zkrátka přežít. Ačkoliv tvůrci deklarují, že záběry v traileru nejsou přímo ze hry, pokud bude audiovizuální stránka vypadat alespoň částečně takto, nezlobili bychom se.

Once Human zatím ale stále nedostal datum vydání, nezmiňuje se o něm ani již několikrát připomínaná ukázka. Jediné, co víme, že NetEase právě v těchto dnech spouští předregistraci, a to na všechny v budoucnu dostupné platformy: Android, iOS/iPadOS a PC.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz