Tvůrci avizují první konkrétní úpravy ve velké aktualizaci Battlefieldu 2042
i Zdroj: EA / DICE
Battlefield 2042 Novinka Tvůrci avizují první konkrétní úpravy ve velké aktualizaci Battlefieldu 2042

Tvůrci avizují první konkrétní úpravy ve velké aktualizaci Battlefieldu 2042

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

14. 4. 2022 17:18

Loňská multiplayerová akce Battlefield 2042 se stále točí ve spirále problémů a úbytku hráčů. Předevčírem jsme vás informovali o tom, že se počet aktivních hráčů na Steamu v jeden moment propadl pod hranici 1000. Autoři ale slibují zásadní update se stovkami změn. Komunitní manažer hry Kevin Johnson nyní s hráči sdílí první konkrétní změny.

Reklama
Reklama

  • Komunitní manažer Battlefieldu 2042 představuje konkrétní připravované změny hry
  • Potvrdil balanc vozidel, úpravy specialistů, balancování příslušenství pro zbraně nebo odměn za týmové hraní

Potvrdil, že množství jednotlivých úprav, oprav a vylepšení přesáhne 400. Konkrétně například dojde k změně vlastností operátorů Rao a Paika, zatímco se u Sundance promění využití protitankového granátu. Tvůrci zapracovali na balancování stužek, ty by měli hráči jednodušeji sbírat například v režimu Rush. Zřejmě půjde o zvýšení zkušenostních odměn za akce spojené s týmovou prací a podporou spoluhráčů.

Dříve oznámená vylepšení využití vozidel Johnson jen potvrdil. Vedle toho zmínil například opravy chyb při opouštění vozidel nebo oživení spoluhráče poblíž překážky. Většími změnami měly projít doplňky na zbraně (kolimátory, hlavně apod.), které mají přinášet unikátnější a citelnější změny ve využití zbraně.

Na další novinky si budeme muset počkat do příštího týdne, kdy aktualizace 4.0. vychází.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz