Trailer ukazuje vedlejší aktivity ve světě Horizon Forbidden West. Připraveny jsou souboje v arénách nebo závody plechových potvor
i Zdroj: Guerrilla Games / Sony Interactive Entertainment
Horizon Forbidden West Novinka Trailer ukazuje vedlejší aktivity ve světě Horizon Forbidden West. Připraveny jsou souboje v arénách nebo závody plechových potvor

Trailer ukazuje vedlejší aktivity ve světě Horizon Forbidden West. Připraveny jsou souboje v arénách nebo závody plechových potvor

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

4. 2. 2022 09:53

Dá se očekávat, že Horizon Forbidden West znovu naservíruje bohatý příběh, studio Guerrilla Games nicméně připravilo také celou řadu vedlejších aktivit, které zřejmě celkovou herní dobu významně protáhnou.

Reklama

  • Ukázka se věnuje vedlejším aktivitám ve hře Horizon Forbidden West
  • Aloy může útočit na nepřátelské tábory, plnit kontrakty nebo bojovat v arénách

Aloy se i tentokrát bude potulovat rozmáchlým otevřeným světem, během cesty na západ se ale evidentně nudit nebude, alespoň tedy podle traileru, který se zaměřuje na prezentaci bonusových aktivit.

V první řadě je třeba upozornit na tábory rebelské frakce Tenakth. Bylo by dobré, kdyby je Aloy čas od času navštívila a zjednala pořádek, aby mohly zbylé kmeny žít v klidu a míru. Připraveny jsou také kontrakty zacílené na mechanické bestie, respektive na součástky, které z nich lze vypreparovat. A pokud by snad Aloy zatoužila po nehynoucí slávě, může naklusat do arény a zkusit rozbít obzvlášť nebezpečné mašiny, případně se přihlásit do závodů v sedlech plechových potvor.

Horizon Forbidden West naplno využije sílu hardwaru nové generace, zároveň však zamíří také na konzoli PlayStation 4. V přiloženém článku si můžete ověřit, jak to s touto verzí vypadá. Hra vyjde 18. února.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz