Total War: Warhammer III odhaluje HW nároky i nový trailer
Total War: Warhammer 3 Novinka Total War: Warhammer III odhaluje HW nároky i nový trailer

Total War: Warhammer III odhaluje HW nároky i nový trailer

Radek Raudenský

Radek Raudenský

20. 1. 2022 19:00

Začátek roku je, alespoň pro hráče na PC, pořádně napumpovaný. Zatímco jindy by šlo o poklidné období bez nových her, letos jsme se již dočkali God of War, na začátku února dorazí Dying Light 2 a jen pár týdnů poté strategie Total War: Warhammer 3. Ta nyní odhaluje hardwarové nároky.

Reklama
Reklama

  • SEGA prozradila HW nároky strategie Total War: Warhammer III
  • Zároveň vydala nový trailer
  • Hráči si budou moct přizpůsobit vlastní postavu

Creative Assembly se s každým dílem snaží udržet nízkou hranici pro spuštění hry, což se podařilo i tentokrát. Pro plynulý zážitek na nízkých detailech vám postačí procesor i3 či Ryzen 3 s 6 GB RAM a grafická kartá GTX 900 nebo RX 400. S vyššími detaily textur se samozřejmě zvyšují i nároky, starší sestavy, které nestihly upgrade před čipovou krizí, zřejmě budou mít problém.

Warhammer 3 vychází 18. února. ¨Vývojáři s novými trailery slibují opravdu krvavou podívanou. Video Chaos Undivided sice působí lehce chaoticky, velkou novinkou je možnost přizpůsobit si svou postavu, nad čímž hráči jásají. Snad tedy vše vyjde a Sega zaznamená další velký úspěch.

Total War: Warhammer III odhaluje HW nároky i nový trailer
Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz