Total War: Warhammer III dorazí začátkem příštího roku, objeví se i v Game Passu
Total War: Warhammer 3 Novinka Total War: Warhammer III dorazí začátkem příštího roku, objeví se i v Game Passu

Total War: Warhammer III dorazí začátkem příštího roku, objeví se i v Game Passu

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

5. 11. 2021 09:11

V posledních týdnech se opět nahromadily nepříjemné odklady, třeba zrovna včera jsme informovali o posunutí Marvel's Midnight Suns. Je tedy radost vidět, že se u jiných projektů termíny naopak potvrzují. A to je případ Total War: Warhammer III.

Reklama
Reklama

  • Total War: Warhammer III vyjde 17. února
  • Hra míří na Steam, Epic Games Store a také do Game Passu
  • Trailer představuje ogry

Sega společně se studiem Creative Assembly oznamují, že se poslední díl trilogie objeví 17. února, a to na Steamu, Epic Games Store a v obchodě Microsoftu. To ale není vše. Série vůbec poprvé potěší i předplatitele služby Xbox Game Pass, kde se trojka zpřístupní hned v den vydání.

Produktový manažer Rob Bartholomew si spolupráci s Microsoftem pochvaluje. “Je fantastické, že můžeme konečně odhalit termín vydání našeho epického třetího dílu. Ve spojení se službou Xbox Game Pass jsme schopni přivést zhoubné síly Chaosu k co největšímu množství hráčů.”

Je rozhodně na místě zauvažoat nad předobjednávkou, odměnou je totiž DLC doplňující království ogrů. To získají i hráči, kteří si hru zakoupí v prvním týdnu od vydání. V rámci Game Passu však bude nutné za ogry zaplatit.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz