Tohle není pro slabé povahy! Podívejte se na všechny morbidní animace smrti v The Callisto Protocol
i Zdroj: Striking Distance / The Callisto Protocol press kit
The Callisto Protocol Novinka Tohle není pro slabé povahy! Podívejte se na všechny morbidní animace smrti v The Callisto Protocol

Tohle není pro slabé povahy! Podívejte se na všechny morbidní animace smrti v The Callisto Protocol

Jakub Fišer

Jakub Fišer

6. 12. 2022 19:05

Pokud si užíváte pohled na krev, utrpení a gore ve hrách nebo filmech, pravděpodobně jste zaznamenali vydání očekávaného vesmírného hororou The Callisto Protocol, kde o explicitní násilí rozhodně není nouze.

Reklama

  • Zahraniční server Eurogamer zveřejnil video všech smrtí v The Callisto Protocol
  • Nechybí krev, praskající lebky, utržené údy i vyhřezlé vnitřnosti

Kromě toho, že ve hře budete častokrát vraždit všelijaké mimozemské nepřátele, očekávaná sci-fi hitovka nabízí i velké množství propracovaných animací smrti hlavní postavy. Pokud si chcete vyzradit všechny podoby smrti v The Callisto Protocol, můžete se podívat na video serveru Eurogamer.

Titul The Callisto Protocol je dostupný od 2. prosince na PlayStation 4 i 5, Xbox One, Xbox Series X|S a PC. Jde prakticky o poslední novou velkou hru, která v roce 2022 na herní zařízení zavítala. Naši recenzi si můžete přečíst v tomto samostatném článku.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz