The Settlers se vrací , hlásí Ubisoft.  V lednu přijdou novinky, hráči dostanou šanci si nový díl vyzkoušet
The Settlers Novinka The Settlers se vrací , hlásí Ubisoft. V lednu přijdou novinky, hráči dostanou šanci si nový díl vyzkoušet

The Settlers se vrací , hlásí Ubisoft. V lednu přijdou novinky, hráči dostanou šanci si nový díl vyzkoušet

Radek Raudenský

Radek Raudenský

17. 12. 2021 18:40

Série The Settlers se v minulé dekádě dočkala několika pokračování, tím úplně posledním byli zatím The Settlers Online. I když nešlo o úplně plnohodnotný díl (hráli se v prohlížeči), právě to ukončilo vývoj této série na několik let, kdy se Ubisoft věnoval svým hodnotnějším sériím.

Reklama
Reklama

  • Ubisoft slibuje návrat série The Settlers
  • Po mnoha odkladech v lednu dojde na novinky
  • Hráči se mohou zaregistrovat a získat přístup do hry

V roce 2018 vývojáři sice opatrně ohlásili návrat, ten byl ale několikrát odložen a až do dnešního dne jsme o hře moc informací neměli, což by se ale mělo změnit. Právě dnes totiž Ubisoft oznámil, že se v lednu příštího roku dočkáme nových informací – to vše s heslem „The Settlers jsou zpátky!“.

Malý náznak toho, co v lednu přijde, jsme ale přeci jen dostali. Ubisoft totiž doporučuje zaregistrovat se na oficiálních stránkách hry a tím získat šanci si nové The Settlers zahrát. Nejspíše studio spustí betu na PC, podobně jako učinil Microsoft u Age of Empires 4.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz