Techland uvolnil čtvrthodinovou ukázku z Dying Light 2
Dying Light 2 Novinka Techland uvolnil čtvrthodinovou ukázku z Dying Light 2

Techland uvolnil čtvrthodinovou ukázku z Dying Light 2

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

3. 12. 2021 08:00 2

Tvůrci Dying Light 2 připravili další výživnou ukázku z blížící se zombie akce. Tentokrát se jedná o více než 15 minut záběrů přímo ze hry, v nichž je zachycena mise A Place To Call Home.

Reklama
Reklama

  • Gameplay ukázka z Dying Light 2 se věnuje misi A Place To Call Home
  • Znovu se objevuje kamarádka Lawan

Aiden se na začátku potkává s Lawan, kterou ztvárnila herečka Rosario Dawson. Ve městě po dlouhých letech znovu zahoří světla, což Lawan udělá velkou radost, o to víc je zklamaná, když po chvíli zase zhasnou. Aiden se následně rozhodne, že kamarádce pomůže, za odměnu získá starý paraglide.

V dalších záběrech je vidět vše podstatné - poletování mezi baráky, které si příroda pomalu bere zpět, akrobatické skopičiny a také potyčky s nemrtvými. A hlavně město, které se rozprostírá, kam až oko dohlédne.

Autoři se v týdnu pochlubili, že už mají základní část hry hotovou, finální build je připraven na cestu do lisovny. Vývojáři však stále pokračují v práci, pořád mají dostatek času na to, aby vychytali poslední mouchy a připravili day one patch. Dying Light 2 vyjde 4. února.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz