Techland brzy ukáže, jak běží Dying Light 2 na konzolích minulé generace
Dying Light 2 Novinka Techland brzy ukáže, jak běží Dying Light 2 na konzolích minulé generace

Techland brzy ukáže, jak běží Dying Light 2 na konzolích minulé generace

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

3. 1. 2022 11:20 1

Nedá se úplně říct, že by vývoj Dying Light 2 probíhal hladce. Během posledních let probublávaly na povrch znepokojující zprávy, které poukazovaly na chaotický management a spory uvnitř vedení Techlandu, což ve výsledku údajně značně ovlivňovalo práci vývojářů. Společnost však zapracovala na změně, z posledních měsíců se naopak zdá, že se projekt podařilo dotáhnout do zdárného konce. Zatím ale stále není známo, jak hra běží na konzolích minulé generace.

Reklama
Reklama

  • Techland připravuje old-gen ukázku z Dying Light 2
  • Objeví se během ledna

Techland nás v poslední době pravidelně zásobuje načančanými ukázkami, které evidentně spoléhají na sílu konzolí PlayStation 5 a Xbox Series, případně herního PC. Zatím jsme ale neměli možnost prohlédnout si ukázku běžící na strojích minulé generace.

Právě k tomu se v příspěvku na Twitteru vyjádřil komunitní manažer s přezdívkou Uncy. Potvrdil, že studio během ledna odprezentuje “old-gen gameplay” ukázku, konkrétní termín ale zatím neprozradil. 

Nezbývá než doufat, že se Techland poučil z chyb kolegů ze společnosti CD Projekt Red. Právě prezentace Cyberpunku na old-gen konzolích absolutně neodpovídala tomu, co následně na svých obrazovkách spatřili samotní hráči, PS4 verze byla dokonce kvůli technickému stavu stažena z nabídky obchodu PlayStation Store. O výsledku se přesvědčíme brzy, vydání je plánováno na 4. února.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz