Studio Guerrilla Games představilo Horizon Call of the Mountain, exkluzivitu pro PSVR2
i Zdroj: Hrej.cz
Horizon Call of the Mountain Novinka Studio Guerrilla Games představilo Horizon Call of the Mountain, exkluzivitu pro PSVR2

Studio Guerrilla Games představilo Horizon Call of the Mountain, exkluzivitu pro PSVR2

Radek Raudenský

Radek Raudenský

5. 1. 2022 15:07

Nové PSVR nebylo jediné, co společnost Sony na prezentaci CES ukázala. Aby měla pro novou virtuální realitu i adekvátní ukázku, připravila ve spolupráci se studiem Guerrilla Games i úplně novou exkluzivitu – Horizon Call of the Mountain.

Reklama
Reklama

  • Sony odhaluje novou hru ze série Horizon
  • Míří na PSVR2
  • Slibuje působivou grafiku i úplně novou hlavní postavu

O hře toho zatím moc nevíme. Teaser trailer je z naprosté většiny tvořen povídáním Jan-Bart van Beeka, ředitele studia Guerrilla Games, které společně s Firesprite na hře pracuje. Příběh bude vyprávěn skrze úplně novou postavu, v průběhu ale narazíme i na Aloy a další známé tváře.

Vývojáři vsadili na výkon nové konzole, chtějí přinést strhující grafiku i vysokou míru vtažení do hry. Z velice krátkého úseku můžeme říct, že grafika se opravdu posouvá velkou měrou, otázkou pak je, jak do celého zážitku budou zasahovat i vibrace, o které se postarají nejen ovladače, ale i samotný headset. Více informací se máme dozvědět brzy.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz