Street Fighter 6 prezentuje funkci Game Face, Kimberly s Juri předvedly intenzivní staredown
i Zdroj: Capcom
Street Fighter 6 Novinka Street Fighter 6 prezentuje funkci Game Face, Kimberly s Juri předvedly intenzivní staredown

Street Fighter 6 prezentuje funkci Game Face, Kimberly s Juri předvedly intenzivní staredown

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

16. 8. 2022 11:39 1

Minulý týden se představily dvě drsné dámy, které se v dalším dílu bojovky Street Fighter postarají o pořádný bordel. Zatím jsou ale v klidu, předvedly akorát bohaté animace vlastních ksichtů.

Reklama

  • Ukázka zachycuje sekvenci před duelem Kimberly vs. Juri
  • Dámy ukázaly připravené výrazy v rámci funkce Game Face

Video odkazuje na jednu z novinek, které okoření šestý díl. Jde o funkcionalitu zvanou Game Face. Během staredownu budete mít možnost stisknout jednu ze směrových šipek, načež váš bojovník změní výraz v obličeji. Na soupeře se můžete zamračit, vysmát se mu nebo nahodit arogantní výraz. Znervóznit protivníka se vám asi nepovede, jedná se ale o pěkný doplněk.

Přiložené video názorně předvádí, jak se ksichtí Juri a Kimberly. Zároveň je vidět kompletní sekvence předcházející samotnému souboji. 

Street Fighter 6 vyjde někdy během příštího roku. Capcom chce hru blíže představit na akci Tokyo Game Show, která se uskuteční 16. září.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz