Stránky některých obchodů poukázaly na lootboxy v Assassin’s Creed Mirage. Co na to Ubisoft?
i Zdroj: Ubisoft
Assassin's Creed Mirage Novinka Stránky některých obchodů poukázaly na lootboxy v Assassin’s Creed Mirage. Co na to Ubisoft?

Stránky některých obchodů poukázaly na lootboxy v Assassin’s Creed Mirage. Co na to Ubisoft?

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

13. 9. 2022 08:30

Stránky digitálních obchodů pravidelně způsobují pořádný zmatek. Běžně se na nich objevují klíčové informace k chystaným hrám, nikdy však není úplně jisté, zda se zakládají na pravdě. Jako příklad mohou posloužit záznamy k dalšímu dílu série Assassin’s Creed.

Reklama

  • Stránky některých obchodů zveřejnily podezřelé detaily k Assassin’s Creed Mirage
  • Informace se týkaly lootboxů, gamblingu a přísného ratingu od ESRB
  • Ubisoft informace dementoval

Krátce po oficiálním odhalení Assassin’s Creed Mirage se v některých obchodech objevil přísný rating od organizace ESRB, podle zveřejněného doporučení by se ke hře měli dostat pouze dospělí jedinci. Mnohem větší pozdvižení ale způsobila zmínka o gamblingu a lootboxech.

Ubisoft zbytečně neotálel a dal se do hašení požáru. V příspěvku na Twitteru ujistil pohoršené fanoušky, že Mirage nebude obsahovat žádné prvky gamblingu ani lootboxy. Hra ostatně certifikací ještě neprošla, na stránkách se tedy zřejmě objevil pouze nešťastně zvolený placeholder.

Na oficiální rating je pravděpodobně ještě čas, Assassin’s Creed Mirage vyjde až někdy během příštího roku. Autoři však ještě nezanevřeli na konzole minulé generace, hra dorazí i na PlayStation 4 a Xbox One.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz