Starfield v dubnu? Zajímavá fanouškovská teorie poukazuje na možný termín vydání
i Zdroj: Bethesda / Starfield press kit
Starfield Novinka Starfield v dubnu? Zajímavá fanouškovská teorie poukazuje na možný termín vydání

Starfield v dubnu? Zajímavá fanouškovská teorie poukazuje na možný termín vydání

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

4. 1. 2023 16:21

Kdy vyjde Starfield? Tato otázka už pěkně dlouho trápí většinu nadšenců do her od Bethesdy. V týdnu sice došlo k potvrzení, že bloudění vesmírem začne nejpozději v červnu, o konkrétním termínu bohužel nepadlo jediné slovo. Fanoušci však přispěchali se zajímavou teorií.

Reklama

  • Fanoušci věří, že Starfield vyjde 12. dubna
  • Na tento den připadá Mezinárodní den letectví a kosmonautiky

Pokud bedlivě sledujete informace kolem “Skyrimu ve vesmíru”, pak moc dobře víte, že se autoři sanží docílit vysoké míry uvěřitelnosti. Možná jste také zaregistrovali termín “NASA-Punk”, o který se opírali, když se snažili popsat výtvarný styl a design hry, jehož základem je z velké části současná kosmonautika. A právě zde pramení teorie ohledně možného termínu vydání.

Fanoušky napadlo, že by bylo docela pěkné, pokud by Bethesda Starfield odbavila 12. dubna. Na tento termín totiž připadá Mezinárodní den letectví a kosmonautiky (anglicky International Day of Human Space Flight). Odkazuje na první pilotovaný let do vesmíru, jenž se uskutečnil v roce 1961, kolem Země se tehdy proletěl kosmonaut Jurij Gagarin. 

Nebylo by to poprvé, kdy by si Bethesda vybrala symbolický termín. Třeba takový Fallout 4 vydala krátce před Dnem válečných veteránů, je tedy možné, že nyní zkusí stejný manévr. Tak jako tak se zatím bavíme o pouhé teorii, budeme si muset počkat, zda ji Bethesda potvrdí.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama