Spider-Mana na PC už si vzali do parády moddeři. Můžete hrát v černobílém, za Black Cat, pavouka nebo chytat létající pizzu
i Zdroj: Nexus Mods
Marvel's Spider-Man Novinka Spider-Mana na PC už si vzali do parády moddeři. Můžete hrát v černobílém, za Black Cat, pavouka nebo chytat létající pizzu

Spider-Mana na PC už si vzali do parády moddeři. Můžete hrát v černobílém, za Black Cat, pavouka nebo chytat létající pizzu

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

15. 8. 2022 09:50

V pátek na počítače konečně dorazila vylepšená verze povedené městské akce Marvel’s Spider-Man od Insomniac Games. To znamená, že se v kůži Petera Parkera New Yorkem zhoupnou i hráči bez PlayStationů, zároveň to ale také znamená, že se do práce pustí šikovní moddeři. Přes víkend už vzniklo několik zajímavých, nebo úplně bizarních modifikací.

Reklama
Reklama

  • Spider-Man na PC už prošel důkladnou péčí modderů
  • Upravuje se grafika, skiny i prostředí
  • Často jsou využity třeba textury pizzy

Na agregátorů modů Nexus Mods jich zatím najdeme kolem padesáti. Nejčastěji se samozřejmě objevují různé formy změny skinu hlavní postavy. Místo původních verzí Spider-Mana se můžete po městě prohánět třeba v kůži Black Cat, Kingpina, Rhina, Mary Jane nebo Vulture. K dispozici je třeba i Stan Lee, v jeho případě ale chybí animace, defaultní póza se tedy hodí maximálně pro pořizování vtipných screenshotů.

Těm pomůže i další velmi častý druh modifikací, a to jsou vylepšení grafiky. V seznamu se to jen hemží různými úpravami shaderů, vylepšeným osvětlením, nebo třeba pozměněnými texturami a nastavením grafiky, které by mělo co nejlépe napodobovat původní podobu hry z odhalení na E3 v roce 2017. Působivá je třeba modifikace Noir New York Preset, díky které dostane město velmi noirový nádech. Kromě obligátního černobílého filtru autor mírně poupravil i kontrast barev, tak aby černá byla… černější a bílá jemnější.

Nechybí ani vyloženě bizarní mody. Místo holubů můžou po New Yorku létat třeba krysy (ostatně se holubům často přezdívá létající krysy) nebo dílky pizzy.

Další možnosti, často i mimo nabídku na Nexus Mods, si můžete prohlédnout ve výše přiloženém videu.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz