Spekulace poukazují na oživení survival hororu Alone in the Dark. Novou hru možná představí THQ Nordic
i Zdroj: Eden Games / Atari
Novinka Spekulace poukazují na oživení survival hororu Alone in the Dark. Novou hru možná představí THQ Nordic

Spekulace poukazují na oživení survival hororu Alone in the Dark. Novou hru možná představí THQ Nordic

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

10. 8. 2022 09:06

Po letech se možná vrátí survival horor Alone in the Dark. Populární série se poprvé představila v roce 1992, poslední díl vyšel před sedmi lety. Na něj by ale fanoušci nejraději zapomněli. Značka by se brzy mohla dočkat oživení.

Reklama
Reklama

  • Leaker The Snitch naráží na značku Alone in the Dark
  • Na Twitteru zveřejnil hlášku z filmu, který režíroval Uwe Boll
  • Práva na značku vlastní THQ Nordic

Spekulace rozvířil spolehlivý leaker pracující pod přezdívkou The Snitch. A stačilo mu k tomu jen pár slov. “Strach ze tmy většinu z nás udržuje naživu,” stojí v příspěvku na Twitteru. Pokud si pamatujete filmové hlášky, patrně jste si vzpomněli na snímek z roku 2005, pod který se podepsal režisér Uwe Boll. 

Jméno nechvalně proslulého režiséra budí jisté obavy z návratu na stříbrné plátno, další adaptace v jeho podání by pravděpodobně žádné velké nadšení nevzbudila. Také je ale možné, že se chystá další hra.

V této souvislosti je třeba připomenout, že práva na značku zakoupila v roce 2018 společnost THQ Nordic. V nejbližších dnech bychom se tedy mohli dočkat představení dalšího pokračování, případně remaku/rebootu, a to buď na Gamescomu, nebo v rámci separátní showcase, kterou společnost naplánovala už na tento pátek. Vysílání odstartuje ve 21:00 hodin.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz