Sledgehammer započalo práci na dalším dílu Call of Duty, dle anonymních informací má vyjít v roce 2025
i Zdroj: Activision Blizzard
Call of Duty: Warzone Novinka Sledgehammer započalo práci na dalším dílu Call of Duty, dle anonymních informací má vyjít v roce 2025

Sledgehammer započalo práci na dalším dílu Call of Duty, dle anonymních informací má vyjít v roce 2025

Radek Raudenský

Radek Raudenský

15. 4. 2022 10:45

Když Microsoft oznámil záměr odkoupit vydavatele Activision Blizzard, objevily se spekulace o tom, že by se mohla kompletně změnit budoucnost studia Activision, respektive přidružených studií jako je Sledgehammer Games. Dle nových informací insidera Toma Hendersona se ale nic nemění a práce na dalším dílu Call of Duty započaly.

Reklama

  • Dle insidera Toma Hendersona již započaly práce na dalším dílu Call of Duty od Sledgehammer Games
  • To má vyjít v roce 2025, počítá se tak s roční mezerou v roce 2023
  • Nejspíše nepůjde o pokračování série Vanguard

V novém článku Henderson tvrdí, že Sledgehammer začalo s předprodukcí pro nový díl Call of Duty. Původně se předpokládalo, že půjde o pokračování Vanguardu, vzhledem k podprůměrným prodejům se ale tento plán nejspíše ruší, naštěstí ale studio dostává dost času – dle anonymního zdroje ze studia mají vývojáři deadline v roce 2025.

Pokud by se tato informace zakládala na pravdě, znamenalo by to, že Activision neplánuje pro Call of Duty tvořit pravidelné roční mezery, nýbrž vloží pouze jednu výjimečnou v příštím roce. Pro letošek je už naplánováno vydání Modern Warfare 2, dle spekulací se v roce 2023 máme místo klasického dílu dočkat Warzone 2.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz