Skyrim dnes slaví 10. výročí, trailer připomíná Anniversary Edition
i Zdroj: Hrej.cz
The Elder Scrolls V: Skyrim Novinka Skyrim dnes slaví 10. výročí, trailer připomíná Anniversary Edition

Skyrim dnes slaví 10. výročí, trailer připomíná Anniversary Edition

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

11. 11. 2021 10:15

Přesně před deseti lety vyšel zatím poslední díl fantasy série The Elder Scrolls, který uchvátil snad všechny RPG pozitivní hráče. Není divu, že se hra opakovaně vracela v různých edicích, samozřejmě muselo dojít i na tu výroční.

Reklama
Reklama

  • Trailer připomíná kulaté výročí The Elder Scrolls V: Skyrim
  • Výroční edice přináší mnoho novinek, například rybaření, další úkoly, zbraně nebo survival režim

Skyrim Anniversary Edition se ukazuje v traileru, kde je mimo jiné naznačeno, co vše edice nabídne. Jde třeba o možnost nahodit udičku a vylovit si pár ryb. Něco takové se bude hodit v survival režimu, který z pohodlného putování světem udělá mnohem náročnější záležitost. Hráči musí pravidelně plnit žaludek a chránit se proti chladu, například posezením u ohně. 

Novinek je ale mnohem více, autoři zapracovali na dalších úkolech s odkazem na Morrowind a Oblivion, díky novým ingrediencím byly rozšířeny možnosti výroby lektvarů. A k tomu přibalili další brnění, zbraně (včetně kousků z minulých dílů), zkrátka vše, co by hráčům mohlo udělat radost. Zpřístupněn bude také Creation Club a jeho modifikace (včetně Saints & Seducers).

Skyrim Anniversary Edition vychází dnes, výroční edice míří na konzole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series a také na PC.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz