Skupině Korejců stačily tři hodiny, jako první dosáhli úrovně 70 ve WoW: Dragonflight
i Zdroj: Blizzard
World of Warcraft: Dragonflight Novinka Skupině Korejců stačily tři hodiny, jako první dosáhli úrovně 70 ve WoW: Dragonflight

Skupině Korejců stačily tři hodiny, jako první dosáhli úrovně 70 ve WoW: Dragonflight

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

29. 11. 2022 14:16

Dnes jsme vás informovali o tradičně problematickém startu nového datadisku pro World of Warcraft s podtitulem Dragonflight. Ale zatímco jsou někteří hráči zaseknutí ve frontách nebo bojují s padajícími hrami, jiná pětice šťastlivců už si může užívat zvýšené nejvyšší úrovně. Té dosáhla necelé tři hodiny po otevření bran Dragon Isles.

Reklama

  • Pětice hráčů z guildy Method dosáhla jako první maximálního levelu 70 v novém datadisku pro World of Warcraft
  • Stačily jim na to necelé tři hodiny

Konkrétně jde o skupinu pěti korejských hráčů z elitní guildy Method. Ta je pro spoustu “world firsts”, tedy vůbec prvních dosažení některých milníků, v komunitě dobře známá. Skupina tří druidů, demon huntera a huntera zvládla poskočit o deset úrovní během dvou hodin a 25 minut. Navíc se všem hráčům povedlo dosáhnout nového nejvyššího levelu v jeden moment, protože společně odevzdali konkrétní úkol.

Sedmdesátky během dalších hodin od vydání dosáhla celá řada dalších elitních hráčů, partě z Method už ale zřejmě prvenství nikdo neodpáře. 

Předchozí datadisk Shadowlands výrazně pozměnil způsob, jakým levely fungují. Místo zvýšení z předchozích 120 totiž maximální úroveň snížil na 60. Podobné přepočty byly využívány už dříve třeba pro statistiky a udílené poškození, aby se ve hře nepracovalo s tak obrovskými čísly. 

Právě v Shadowlands první hráči dosáhli maximální úrovně zhruba tři hodiny po vydání. U předchozího Battle of Azeroth šlo o čtyři hodiny a 17 minut. V dobách prvních datadisků Burning Crusade nebo Wrath of the Lich King se první hráči na maximální úroveň dostávali řádově desítky hodin. Ve všech případech jde ale o kolektivní snahu skupin a obyčejný hráč samozřejmě leveluje mnohem déle.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz