Seriál Halo vyjde příští rok na Paramount+
Halo Infinite Novinka Seriál Halo vyjde příští rok na Paramount+

Seriál Halo vyjde příští rok na Paramount+

Radek Raudenský

Radek Raudenský

17. 11. 2021 11:17

Předvčerejší oslava 20. výročí Halo přinesla vedle vydání multiplayeru Halo Infinite ještě jedno překvapení – byla jím upoutávka na seriál Halo. O tom se mluví už opravdu velice dlouho – původně jsme se totiž premiéry měli dočkat už v roce 2015.

Reklama
Reklama

  • Seriál Halo by měl konečně vyjít
  • Microsoft odhalil, že k premiéře dojde v příštím roce
  • Seriál zamíří na streamovací službu Paramount+

Produkce ale nikdy neskončila, po odložení bylo plánováno 10 epizod do roku 2018, což se ale opět nepovedlo. Tentokrát konečně vypadá vývoj velice slibně, Xbox totiž prezentoval nejen trailer, ale také plánované datum vydání na příští rok. 

Celkový rozpočet seriálu se měl vyšplhat na 200 milionů dolarů, což nejsou malé peníze. Plánovaných devět epizod první sezóny tak bude dražších než poslední řada Hry o trůny nebo oblíbený Mandalorian, a vyrovnávají druhoválečný seriál Pacifik. Show bude odvysílána exkluzivně na Paramount+, dle informací z před dvěma roky by si hlavní roli měl střihnout herec Pablo Schreiber. V červnu se navíc objevily i uniklé snímky z natáčení.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz