Šéf Electronic Arts chválí autory Wild Hearts. Do projektu vkládá velké naděje
i Zdroj: Koei Tecmo / Electronic Arts
Wild Hearts Novinka Šéf Electronic Arts chválí autory Wild Hearts. Do projektu vkládá velké naděje

Šéf Electronic Arts chválí autory Wild Hearts. Do projektu vkládá velké naděje

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

2. 11. 2022 09:00

Nedávno oznámená novinka Wild Hearts zatím působí jako obstojná alternativa ke značce Monster Hunter. Na úspěch hry spoléhá také šéf EA, které se na projektu velkou měrou podílí.

Reklama

  • Andrew Wilson chválí Omega Force a Koei Tecmo za práci na hře Wild Hearts
  • Od novinky si hodně slibuje

“Začalo to jako něco, co jsme interně vnímali jako malý nápad. A pokaždé, když jsme viděli produkt, jsme byli ohromeni a okouzleni tím, co dělají,” prohlásil Andrew Wilson na konto studia Omega Force, které funguje pod záštitou Koei Tecmo. 

Wilson následně vysvětlil, že jde o relativně mladý žánr, který je nyní zralý na inovace a otevřený dalším nápadům. Je přesvědčen, že komunita na něco takového čeká, přičemž věří, že právě Koei Tecmo ve spolupráci s EA může doručit ten správný produkt.

Vývojáři se ostatně už nyní mohou těšit ze skvělé zpětné vazby. “Nechci předbíhat, ale řeknu vám tohle - viděl jsem to a myslím, že je to fantastické,” řekl s tím, že tento dojem sdílí s fanoušky žánru. “Jak velké to může být? Tím si ještě nejsme úplně jistí, ale myslím si, že se z toho může stát opravdu skvělá příležitost - pro nás, pro tým vývojářů i pro komunitu.”

Jestli se jeho slova potvrdí, to se dozvíme relativně brzy. Hra dorazí už 17. února na PC a konzole Xbox Series a PlayStation 5.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama