Schovejte jointy, Snoop Dogg konečně dorazil na bojiště v Call of Duty: Warzone
i Zdroj: Activision / Call of Duty
Call of Duty: Warzone Novinka Schovejte jointy, Snoop Dogg konečně dorazil na bojiště v Call of Duty: Warzone

Schovejte jointy, Snoop Dogg konečně dorazil na bojiště v Call of Duty: Warzone

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

20. 4. 2022 09:05

Soupisku hostujících vojáků v akčním hitu Call of Duty: Warzone rozšířil jeden ze zatím nejkurióznějších návštěvníků. Po bojištích se totiž ode dneška prohání známý hudebník a internetová persona Snoop Dogg. Svérázný rapper s velmi kladným vztahem k marihuaně postavě nadaboval několik hlášek a novinkou jsou i úsměvné zbraně.

Reklama

  • Snoop Dogg konečně vlétl do Call of Duty
  • Přináší bizarní zbraně i speciální doplňky

O tom, že se Snoop možná chystá do Call of Duty jsme informovali už v únoru, kdy se objevily první spekulace založené na dataminingu. Hudebník ale s autory udržuje blízký vztah už velmi dlouho, svůj hlas propůjčil pokračování Ghosts z roku 2014. Hratelná postava je tak další logickou evolucí tohoto partnerství. Virtuální Snoop má mimochodem i cosi jako kanonické příběhové pozadí. Dle popisu na webu operuje v rámci jednotky Task Force 420 a mezi jeho záliby patří K-Pop a kouření. 

Skin s sebou přináší i tři nové blueprinty pro zbraně střílející… trávovou zápalnou munici? Útočnou pušku West Coast Bling, samopal Tha Shiznit a odstřelovací pušku Bong Ripper. Dále jde třeba o emblém The Original Gangsta, motiv spreje High Art, intro Tactical Toke a MVP oslavu Hit This, Fam pro CoD: Vanguard i zakončovací úder Finishizzle Movizzle. S motivy typickými pro Snoop Dogga tedy autoři rozhodně nešetřili. 

Tabulka progressu stojí na vítězstvích, headshotech, zabitích od boku a klasických zabitích. K dispozici jsou další čtyři alternativní outfity a na levelu 20 čekají další speciální obleky včetně jednoho z fenomenálním názvem Tha Doggfather.

Není náhodou, že novinka přichází právě 20. dubna, v americkém systému data tedy 4/20. Balíček je dostupný za 2400 COD bodů.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz