Rose jde do akce. Sledujte sedm minut záběrů z příběhového rozšíření pro Resident Evil Village
i Zdroj: Capcom
Resident Evil Village Novinka Rose jde do akce. Sledujte sedm minut záběrů z příběhového rozšíření pro Resident Evil Village

Rose jde do akce. Sledujte sedm minut záběrů z příběhového rozšíření pro Resident Evil Village

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

19. 9. 2022 10:42

Koncem minulého týdne se objevila ukázka k chystanému rozšíření pro Resident Evil Village, která mimo jiné naznačila, s čím se bude muset vypořádat Rose Winters. Další video přináší souvislé záběry přímo ze hry.

Reklama

  • Vyšla souvislá ukázka z rozšíření Shadows of Rose
  • Rose během prohlídky starého zámku střílí po nemrtvých

V záběrech uvidíte Ethanovu dceru, jak se proplétá chodbami prokletého zámku, který už důvěrně znáte, pokud jste Village dali nějaký čas. Na chodbách potkává nemrtvé humanoidy, s nimiž se snaží vypořádat s pomocí kvéru, který obdržela díky zvláštnímu kouzlu. 

Zároveň si můžete všimnout purpurově zbarvené tekutiny, jež se na Rose valí ze všech stran, což může vzbuzovat dojem, že se vše odehrává mimo realitu. Tuto skutečnost ostatně potvrzuje i komentář redaktora IGN, Rose se totiž nachází v tzv. Realm of Consciousness.

Resident Evil Village: Winters’ Expansion vyjde 28. října na PC a konzolích Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4 a PlayStation 5. Krom rozšíření Shadows of Rose nabídne také čerstvé výzvy v režimu Mercenaries či third-person kameru pro základní hru.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama