Ron Gilbert má hotovo. Veselý trailer upozorňuje na vydání Return to Monkey Island
i Zdroj: Terrible Toybox / Devolver Digital
Return to Monkey Island Novinka Ron Gilbert má hotovo. Veselý trailer upozorňuje na vydání Return to Monkey Island

Ron Gilbert má hotovo. Veselý trailer upozorňuje na vydání Return to Monkey Island

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

20. 9. 2022 11:09

Čekání je u konce, Return to Monkey Island už je venku. Studio Terrible Toybox v čele s Ronem Gilbertem oslavuje vydání obligátním launch trailerem.

Reklama

  • Vychází Return to Monkey Island
  • Hra je k dispozici na PC a konzoli Nintendo Switch

Prostřednictvím traileru můžete nahlédnout do několika malovaných obrazovek a předběžně si tak projít lokace, kde se bude další dobrodružství odehrávat. Zároveň potkáte nespočet postaviček, které více či méně zasáhnou do děje. 

Sluší se připomenout, že hra přímo navazuje na Monkey Island 2, Ron Gilbert se nechal slyšet, že pro něj bylo velmi důležité, aby pokračovali přesně tam, kde se objevily závěrečné titulky druhého dílu. Očekává se tedy, že autoři nabídnou odpovědi na některé nejasnosti, které fanouškům vrtají hlavou už více než 30 let.

Return to Monkey Island je zároveň poslední hrou této oblíbené série. Novinka je k dispozici na PC a na konzoli Nintendo Switch.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz