Remake Sherlock Holmes: The Awakened vyjde zkraje příštího roku. Zítra končí kampaň na Kickstarteru
i Zdroj: Frogwares
Novinka Remake Sherlock Holmes: The Awakened vyjde zkraje příštího roku. Zítra končí kampaň na Kickstarteru

Remake Sherlock Holmes: The Awakened vyjde zkraje příštího roku. Zítra končí kampaň na Kickstarteru

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

2. 9. 2022 11:23

O víkendu vyvrcholí kickstarterová kampaň navázaná na projekt Sherlock Holmes: The Awakened. Ukrajinské studio Frogwares však již nyní může začít slavit, podařilo se totiž vybrat více než trojnásobek požadované částky. Je tedy čas na důležité oznámení.

Reklama

  • Sherlock Holmes: The Awakened dorazí v únoru
  • V rámci kampaně na Kickstarteru se zatím podařilo vybrat skoro 237 tisíc dolarů

Studio vyložilo karty a prozradilo, na kdy naplánovalo vydání hry. The Awakened dorazí relativně brzy, dočkat bychom se měli v únoru příštího roku. Sluší se dodat, že titul míří na PC a konzole Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4, PlayStation 5 a Nintendo Switch.

Vývojáři si řekli o 70 tisíc dolarů, v těchto hodinách se vybraná částka blíží k číslu 237 tisíc. Do kampaně se zapojilo přes 4 500 přispěvatelů, přičemž se dá předpokládat, že další pozornost zajistí kontroverzní soutěž na sociálních sítích.

Sherlock Holmes: The Awakened původně vyšel v roce 2007. Dění se odehrává pár let po eskapádách loňského Chapter One. Remake je koncipován jako kompletní předělávka, krom úprav v hratelnosti a grafice autoři dojde i na nové animace, efekty, cutscény. Autoři dokonce připravují vedlejší úkoly, které byste v původní hře nenašli.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz