Ředitel vývoje God of War Ragnarök naznačil, zda se pro hru chystá rozšíření
i Zdroj: Sony Interactive Entertainment
God of War Ragnarök Novinka Ředitel vývoje God of War Ragnarök naznačil, zda se pro hru chystá rozšíření

Ředitel vývoje God of War Ragnarök naznačil, zda se pro hru chystá rozšíření

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

23. 11. 2022 08:00 1

Studio Sony Santa Monica v případě God of War Ragnarök naservírovalo opravdu rozsáhlé dobrodružství, které svou herní dobou výrazně předčilo předchozí díl. Pokud stále nemáte dost, pak možná vyhlížíte rozšíření. K možnému přídavku se vyjádřil ředitel vývoje Eric Williams.

Reklama

  • Eric Williams odpověděl na otázku ohledně potenciálního rozšíření pro Ragnarök 
  • Autoři podle něj do hry dali vše, co měli, fanoušci by tedy neměli počítat s přídavkem

Williams se ukázal v pořadu PS I Love You z produkce Kinda Funny Games. Jedna z otázek mířila i na potenciální rozšíření, které by mohlo obohatit základní hru. Williams však naznačil, že je velice nepravděpodobné, že se někdy objeví. “Já nevím, ta hra je velká,” zdůraznil. “Myslím, že jsme do ní dali vše, co jsme měli, takže bych s tím nepočítal.”

Sony Santa Monica ostatně nemá ve zvyku investovat čas do přídavků, nejde tedy o žádné velké překvapení. Je ale téměř jisté, že se i nadále bude věnovat sérii God of War. Williams se ostatně minulý týden nechal slyšet, že by mu nevadilo, pokud by značku mohl rozvíjet po celý svůj život.

God of War Ragnarök již posbíral skvělé známky od recenzentů, dá se předpokládat, že autoři dostanou i nějakou tu cenu během akce The Game Awards, která se uskuteční 8. prosince.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz