Ratchet s Clankem vysvětlují, o čem je hlavní příběh Rift Apart
i Zdroj: Insomniac Games / Sony Interactive Entertainment
Ratchet & Clank: Rift Apart Novinka Ratchet s Clankem vysvětlují, o čem je hlavní příběh Rift Apart

Ratchet s Clankem vysvětlují, o čem je hlavní příběh Rift Apart

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

26. 5. 2021 04:15

Studio Insomniac Games už nám předhodilo celou řadu materiálů k dalšímu řádění Ratcheta a Clanka. Šlo třeba o macatou čtvrthodinovou ukázku přímo ze hry, trailer demonstrující cestování skrze různé dimenze nebo teaser k novým zbraním. Poslední trailer shrnuje příběhové pozadí.

Reklama

  • Poslední trailer naznačuje příběhové pozadí Rift Apart
  • Ukázka zachycuje také Pocket Dimensions a Clank Puzzles

Krom tradičního dua se ke slovu dostane ďábelský Nefarious, který se snaží uvrhnout svět do šíleného chaosu. Destrukce Dimensionatoru způsobila otevření několika trhlin v časoprostoru, což následně způsobilo rozdělení nerozlučných kamarádů. 

Takže zatímco Ratchet pobíhá po všech čertech, aby našel svého milovaného plechového robota, Clank se zatím seznámí s Rivet, což je jediné štěstí, protože i ona má spadeno na totalitní režim zlořáda Nefariouse, proti němuž vede bandu odbojářů. 

Nestabilní časoprostor také zapříčinil vznik bonusových Pocket Dimensions a hádanek Clank Puzzles, i jim se ukázka v několika vteřinách věnuje. Ratchet and Clank: Rift Apart vyjde 11. června, jde o exkluzivitu pro konzoli PlayStation 5.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz