Pro Assassin’s Creed Valhalla se zřejmě chystají brnění z Destiny a Monster Hunter
i Zdroj: Ubisoft
Assassin's Creed Valhalla Novinka Pro Assassin’s Creed Valhalla se zřejmě chystají brnění z Destiny a Monster Hunter

Pro Assassin’s Creed Valhalla se zřejmě chystají brnění z Destiny a Monster Hunter

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

1. 12. 2022 14:25

Včera vyšla vůbec poslední zásadní aktualizace pro Assassin's Creed Valhalla. S podtitulem The Last Chapter přinesla uzavření příběhu Eivora a začala lákat na další pokračování Mirage. V datech je ale ukryto několik zatím neoznámených kostýmů v podobě crossoverů se sériemi Destiny a Monster Hunter.

Reklama

  • V datech Assassin's Creed Valhalla byly objeveny brnění z Destiny a Monster Hunter
  • Zřejmě jde o další chystané crossovery
  • Zatím není jasné kdy (nebo jestli vůbec) se do hry dostanou

Dataminer MAK Moderator konkrétně v databázi objevil varianty brnění ve stylu titánů Lord Shaxx a Saint-14 z Destiny. Ze světa Monster Hunter se do hry zřejmě chystá charismatické brnění z Odogarona. Sety se tak připojují k dříve odhaleným brněním inspirovaným Iron Manem a Thanosem ze světa Marvelu. Ani v tomto případě ale ještě nedošlo k oficiálnímu oznámení. Ubisoft si tak zřejmě stále schovává esa v rukávu pro další překvapení.

Nevydaná brnění si můžete prohlédnout v přiloženém videu. V každém případě nepůjde o první crossover série Assassin’s Creed s jinými značkami. Už u dílu Origins jsme se mohli projet na Chocobovi z Final Fantasy (zatímco se ve Final Fantasy XV hráči zapojili do questu inspirovaného assassíny).

Kdy se roztodivná nabídka brnění ve Valhalle objeví? Těžko říct. S jistotou víme jen to, že už nyní můžete příběh hry definitivně uzavřít a těšit se na Assassin’s Creed Mirage, vycházející někdy během příštího roku.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz