Private Division kupuje studio Roll7, tvůrce OlliOlli World
OlliOlli World Novinka Private Division kupuje studio Roll7, tvůrce OlliOlli World

Private Division kupuje studio Roll7, tvůrce OlliOlli World

Radek Raudenský

Radek Raudenský

16. 11. 2021 18:01

Vydavatel Private Division, jedna z divizí fungujících pod hlavičkou Take-Two, si zajistila další studio. Tím se stává tým Roll7, který má na svědomí sérii OlliOlli a s Private Division spolupracuje od začátku vývoje aktuálního projektu OlliOlli World.

Reklama
Reklama

  • Roll7 se stává součástí vydavatele Private Division
  • Jde o první studio, které vydavatel odkoupil
  • Bude podporovat jak OlliOlli World, tak další tituly

Právě tento titul jsme si sami mohli vyzkoušet v rámci novinářského přístupu, ze kterého jsme vám přinesli nejen dojmy, ale také rozhovor se zakladatelem studia Simonem Bennettem. Ten si spojenectví chvílí. „Private Division byl skvělým partnerem pro vývoj OlliOlli World a jsme rádi, že můžeme pod touto značkou dále růst.“

Dojmy z hraní OlliOlli World, odpočinkového poježděníčka na skatu
„Je to milostný dopis skatování“ - se Simonem Bennettem o OlliOlli World

Jde o vůbec první studio, které si Private Division zakoupilo. Mimo to ale figurovalo jako vydavatel pro projekty jako Hades či The Outer Worlds. Roll7 nyní pracuje kromě OlliOlli World i na dalších, stále neoznámených projektech, které bude vydavatel zaštiťovat.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz