Poslední update pro Assassin’s Creed Valhalla dorazí za dva týdny. New Game+ nakonec nebude
i Zdroj: Ubisoft
Assassin's Creed Valhalla Novinka Poslední update pro Assassin’s Creed Valhalla dorazí za dva týdny. New Game+ nakonec nebude

Poslední update pro Assassin’s Creed Valhalla dorazí za dva týdny. New Game+ nakonec nebude

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

21. 11. 2022 09:07 1

Čas severských mořeplavců z Assassin’s Creed Valhalla se pomalu chýlí ke konci. Ubisoft se chystá na poslední kapitolu, která dva roky po vydání hry završí její příběh. A nyní už je známo, kdy bude k dispozici.

Reklama

  • The Last Chapter dorazí 6. prosince
  • Režim New Game+ nebude, struktura hry neumožňuje jeho implementaci

Ubisoft v posledním příspěvku na oficiálních stránkách prozradil, že poslední update s číslem 1.6.2 dorazí 6. prosince. Příhodně označen jako The Last Chapter nabídne epilog k dobrodružství udatného Eivora a uzavře vybrané příběhové linky. Ještě než se vydáte na poslední cestu, budete muset dokončit příběhovou kampaň a odbočky v Asgardu a Jotunheimu. Také je třeba zabít všechny neřády v rámci Order of the Ancients, posunout vesnici na pátou úroveň a vybudovat kasárny pro Jomsvikingy.

Ubisoft vysvětlil, že v Ravensthorpe již nebude pořádat další časově omezené festivaly, u obchodníků si však můžete zakoupit všechny odměny, které se pojily s jednotlivými eventy.  

Mnozí doufali, že dojde i na režim New Game+. Ubisoft zmínil, že vývojáři o této možnosti skutečně uvažovali, vyšlo ale najevo, že struktura hry jeho implementaci neumožňuje. Ale pokud čekáte na možnost nosit kapuci při každé příležitosti, pak se konečně dočkáte. Jde o kosmetický prvek, takže nebude nijak ovlivňovat dění ve hře.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz