Porovnejte si GTA: The Trilogy - Definitive Edition s originály. Videa poukazují na zajímavé detaily
i Zdroj: Hrej.cz
Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition Novinka Porovnejte si GTA: The Trilogy - Definitive Edition s originály. Videa poukazují na zajímavé detaily

Porovnejte si GTA: The Trilogy - Definitive Edition s originály. Videa poukazují na zajímavé detaily

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

25. 10. 2021 17:40

Konec minulého týdne ozdobilo představení remasterované kolekce GTA: The Trilogy - Definitive Edition. Už samotný trailer obsahoval srovnání s původními díly, o další materiály se postarali fanoušci.

Reklama
Reklama

  • Videa srovnávají remastery GTA s jejich originály
  • Věnují se screenshotům i záběrům z traileru

První video pochází od tvůrce Real KeV3n, který se specializuje na videoobsah zaměřený na San Andreas. Předem tedy bylo jasné, který díl si vezme na paškál. Zaměřil se ale pouze na uvolněné screenshoty. V původní hře pořídil totožné snímky a ty pak srovnal s obrázky z vylepšené verze.

Herní kanál ENXGMA se zase proslavil díky videím, která sledují evoluci konkrétních herních prvků, například chování policie, ohraničení map, zpracování pádů apod. Zde už autoři zaznamenali nahrávku konkrétních scén. Upozorňují třeba na vylepšené modely stromů, povrchové odlesky, viditelnost předmětů a budov nebo vykreslovací vzdálenost. Za zmínku stojí také fakt, že mají modernizované postavy vymodelované jednotlivé prsty. Hned se bude lépe střílet.

Dnes se objevily také informace ohledně velikosti definitivní edice. Zatímco na Switchi zabere zhruba 25 GB, na dalších platformách už to tak slavné nebude. GTA: The Trilogy - Definitive Edition vyjde 11. listopadu.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz