Plné vydání mobilní verze Apex Legends je naplánováno na léto
i Zdroj: Respawn Entertainment
Apex Legends Novinka Plné vydání mobilní verze Apex Legends je naplánováno na léto

Plné vydání mobilní verze Apex Legends je naplánováno na léto

Radek Raudenský

Radek Raudenský

18. 3. 2022 11:10

Další velký milník pro Apex Legends dorazí už brzy. Na konci února jsme vás informovali o omezeném vydání hry v desítce zemí po celém světě, díky čemuž chtělo studio Respawn otestovat stabilitu hry pro globální launch. Ten konečně dostává časové okno.

Reklama

  • Apex Legends Mobile bychom se měli dočkat v létě
  • Studio slibuje plné spuštění, pro které se můžete zaregistrovat

Vývojáři oficiálně potvrzují, že samostatná verze hry přizpůsobená pro ovládání na dotykovém displeji vyjde během léta. V tuto chvíli se stále testuje, vývojáři jsou ale očividně připraveni na to hru konečně posunout do plnohodnotného stavu pro celý svět.

Respawn zároveň spustil registrace, které hráčům zajistí nejen upozornění v momentu, kdy se hra zpřístupní, ale také unikátní odměny. Ty se odvíjí dle počtu zaregistrovaných hráčů – dle oficiální stránky jich je v tuto chvíli přes 7,5 milionu. Bohužel registrace je zatím možná pouze pro uživatele Androidu, majitelé iOS by ale neměli čekat nikterak dlouho.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz