PlayStation Store propálil termín vydání bojovky Street Fighter 6
i Zdroj: Capcom
Street Fighter 6 Novinka PlayStation Store propálil termín vydání bojovky Street Fighter 6

PlayStation Store propálil termín vydání bojovky Street Fighter 6

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

8. 12. 2022 08:41

Capcom stále neprozradil, kdy dorazí šestý díl bojovky Street Fighter, očekávalo se, že by k oznámení mohlo dojít v rámci The Game Awards. Termín však unikl o něco dříve.

Reklama

  • Street Fighter 6 zřejmě vyjde 2. června
  • Termín prozrazuje obchod PlayStation Store, kde jsou vidět jednotlivé edice
  • K oficiálnímu oznámení zřejmě dojde v rámci The Game Awards

Jak upozornil uživatel Neoxon na fóru Resetera, na stránce obchodu PlayStation Store odkazující na jednotlivé edice bylo možné zahlédnout termín 2. června 2023.

PlayStation Store propálil termín vydání bojovky Street Fighter 6
i Zdroj: ResetEra

V přiloženém obrázku si zároveň můžete prohlédnout obsah tří různých edic. Krom standardní bude k dispozici také varianta s bonusovým obsahem zahrnující takzvaný Character Pass, k nejvyšší edici je samozřejmě přibalen kompletní obsah plánovaný na první rok.

K oficiálnímu potvrzení s největší pravděpodobností dojde během The Game Awards, Capcom ostatně včera upozornil své fanoušky na “fantastická oznámení”. 

Sluší se připomenout, že koncem příštího týdne proběhne již druhá uzavřená beta, do testování se s trochou štěstí můžete zapojit, pokud se přihlásíte na oficiálních stránkách. Street Fighter 6 míří na PC a konzole Xbox Series, PlayStation 4 a PlayStation 5. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz