PlayStation Plus opět uniká, v listopadu se máme dočkat Nioh 2, Heavenly Bodies a LEGO Harry Potter Collection
i Zdroj: Team Ninja
Novinka PlayStation Plus opět uniká, v listopadu se máme dočkat Nioh 2, Heavenly Bodies a LEGO Harry Potter Collection

PlayStation Plus opět uniká, v listopadu se máme dočkat Nioh 2, Heavenly Bodies a LEGO Harry Potter Collection

Radek Raudenský

Radek Raudenský

26. 10. 2022 12:10

Blíží se konec měsíce, který je tradičně spojen s odhalením her zdarma v rámci předplatných Games With Gold a PlayStation Plus. U modré strany se už několik měsíců potýkáme s pravidelným únikem her a ani listopad není ničím výjimečný.

Reklama

  • Magazín Dealabs prozrazuje obsah PlayStation Plus pro listopad
  • Máme se dočkat třeba Nioh 2

Skrze stránku Dealabs se tak opět dozvídáme údajné hry, které by si hráči mohli v rámci listopadu vyzvednout zcela zdarma. Prvním z nich je Nioh 2, pokračování velice úspěšné série od studia Team Ninja, které vlastním způsobem přináší souls-like žánr.

Druhým titulem má být Heavenly Bodies, puzzle hra, kde se v roli kosmonauta musíte propracovávat skrze různé překážky, opravovat vesmírnou stanici a řešit další různé problémy. Posledním titulem, respektive kolekcí má být LEGO Harry Potter Collection, která v sobě skloubí dva tituly pokrývající celý příběh Harryho Pottera, avšak ve světě Lego kostiček. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz