PlayStation 5 Slim znovu potvrzen. Dočkáme se za rok, neobejde se však bez překvapení
i Zdroj: Sony / PlayStation 5 press kit
Hardware Novinka PlayStation 5 Slim znovu potvrzen. Dočkáme se za rok, neobejde se však bez překvapení

PlayStation 5 Slim znovu potvrzen. Dočkáme se za rok, neobejde se však bez překvapení

Jakub Fišer

Jakub Fišer

8. 11. 2022 09:20

Upravená menší revize PlayStation 5, kterou v Sony každoročně přezdívají “Slim” (tedy hubená), byla potvrzena dalším insiderem. Server The Leak odhalil informace o datu vydání a pojmenování nové konzole PlayStation.

Reklama

  • Další nezávislý zdroj potvrdil příchod hubenějšího PlayStation 5 Slim
  • Dorazí příští rok, pravděpodobně v posledním čtvrtletí 2023
  • Překvapením je, že se asi nebude jmenovat “Slim”

Podle The Leak i několika předešlých zdrojů dorazí hubenější revize PlayStationu 5 příští rok, konkrétně v posledním čtvrtletí (říjen, listopad, prosinec). Slim varianta tak dorazí po 3 letech od vydání původního PS5 – stejně jako u minulé generace, kdy PS4 Slim dorazilo taktéž 3 roky po premiéře základní konzole.

Objevují se však překvapivé informace o údajném speciálním označení herní konzole. Podle zmíněného serveru The Leak totiž nebude název obsahovat slovo “Slim”. Spekuluje se o přídomcích “Lite”, “Light” či prostě jen PlayStation 5 (New).

V každém případě by nová PS5 měla dostát svému účelu. Bude tedy lehčí a v kompaktnějším šasi. Napříč dostupnými revizemi Sony učinilo u PlayStationu 5 několik “odtučňovacích” úprav, přičemž tělo zůstalo stejné. To by se nyní mělo změnit.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz