Phil Spencer otevřeně naznačil exkluzivitu The Elder Scrolls 6 pro Xbox a Windows
i Zdroj: Hrej.cz
The Elder Scrolls VI Novinka Phil Spencer otevřeně naznačil exkluzivitu The Elder Scrolls 6 pro Xbox a Windows

Phil Spencer otevřeně naznačil exkluzivitu The Elder Scrolls 6 pro Xbox a Windows

Radek Raudenský

Radek Raudenský

16. 11. 2021 12:34

Když Microsoft oznámil obří akvizici Zenimax Media, vyvstanulo spoustu otázek – zřejmě tou největší byla exkluzivita a vydání na konzolích PlayStation. Postupem času, i přes tvrzení, že Xbox nechce omezovat hráče na konkurenčních platformách, jsme se ale dočkali potvrzení exkluzivity nadcházejícího Starfieldu a bylo jen otázkou času, kdy dojde i na The Elder Scrolls.

Reklama
Reklama

  • Phil Spencer v rozhovoru pro GQ naznačil exkluzivitu TES 6
  • Prý chce nabízet kompletní balíček toho, co Xbox vlastní

Spekulace o exkluzivitě tohoto titulu hovořily už dlouho. Pochopitelně ale spousta hráčů namítala, že Xbox nemůže takový krok udělat. Pokud ale investujete miliardy korun, musí se vám investice vrátit. A tak, i přes počáteční tvrzení, Phil Spencer v rozhovoru pro GQ velmi defenzivním způsobem potvrdil, že Elder Scrolls 6 bude exkluzivitou pouze pro PC a Xbox.

„Není to o tom trestat ostatní platformy, jelikož věřím, že všechny platformy mohou růst. Ale když chcete mít Xbox, chci vám přinést kompletní balíček toho, co máme. A to platí i v případě Elder Scrolls VI. Platí to o kterékoliv franšíze, kterou vlastníme,“ tvrdí Spencer v rozhovoru. I když tedy ředitel herní divize vážil svá slova, sdělení je poměrně jasné – hráči na PlayStationu se minimálně po nějakou dobu nového dílu Elder Scrolls nedočkají. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz