Outriders se připravují na ledovou bouři. Rozšíření Worldslayer se předvádí v prvních záběrech
i Zdroj: Hrej.cz
Outriders Novinka Outriders se připravují na ledovou bouři. Rozšíření Worldslayer se předvádí v prvních záběrech

Outriders se připravují na ledovou bouři. Rozšíření Worldslayer se předvádí v prvních záběrech

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

22. 4. 2022 10:14

Je tomu už celý rok od chvíle, kdy dorazili Outriders, novinka od studia People Can Fly, která se profilovala jako obzvlášť brutální looter-shooter akce. U hráčů navíc zaznamenala velký úspěch, autoři se tedy pustili do přípravy dodatečného obsahu. A právě nyní představují první placené rozšíření.

Reklama
Reklama

  • Rozšíření Worldslayer vyjde 30. června
  • Nabídne novou kampaň, endgame, stovky nových předmětů a také sekundární strom schopností
  • K dispozici jsou první záběry

Expanze označená jako Worldslayer dorazí 30. června na všechny platformy, kde je hra dostupná. Planetou Enoch zacloumají smrtící anomálie, ledové bouře zabíjejí i ty největší potvory zdejšího světa. Aby toho nebylo málo, ke slovu se hlásí proradná Ereshkigal, která si hodlá podmanit celou planetu.

Pokud s Outriders ještě nemáte žádné zkušenosti, máte dvě možnosti. Buď můžete projít základní kampaň a nabrat potřebnou sílu, nebo aktivovat speciální booster, jenž vás katapultuje až na 30 úroveň. Lepší ale bude první možnost, aby vám neunikly příběhové souvislosti.

Kreativní ředitel Bartek Kmita v tiskové zprávě zmiňuje, že se tvůrci snažili navázat na prvky, které si hráči oblíbili v základní hře. Worldslayer odemkne stovky nových legendárních předmětů, zvýší maximální úroveň výbavy a představí dosud neviděné mutanty a smrtelně nebezpečné zóny. Vývojáři také připravili sekundární strom schopností, v němž se skrývají dvě nové podtřídy. Autoři si evidentně oblíbili slovíčko “apokalypsa”, nalepili ho totiž na nové tiery a také zbraně, které díky silným modifikacím tohoto druhu zvládnou rozpoutat opravdové peklo.

Kampaň samozřejmě vrcholí endgame částí, o ní ale autoři promluví příště. Zbývá už jen naznačit cenu. Rozšíření lze pořídit samostatně za 1049 korun, v balíčku s původní hrou vyjde na 1849 Kč. V rámci předobjednávky můžete něco málo ušetřit.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz