OlliOlli World představuje pokročilé možnosti v úpravě postavy. Hra pojede ve 120 FPS a 4K rozlišení
i Zdroj: Hrej.cz
OlliOlli World Novinka OlliOlli World představuje pokročilé možnosti v úpravě postavy. Hra pojede ve 120 FPS a 4K rozlišení

OlliOlli World představuje pokročilé možnosti v úpravě postavy. Hra pojede ve 120 FPS a 4K rozlišení

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

11. 8. 2021 09:12

Studio Roll7 přivezlo nový trailer k OlliOlli World, který představil široké možnosti úpravy postavy.

Reklama
Reklama

  • OlliOlli World se v dalším traileru věnuje úpravě postavy
  • Podobné možnosti se v sérii objevují poprvé
  • Hráči mohou upravit samotnou postavu, její oblečení i design prkna
  • Hra bude podporovat 120 FPS a 4K rozlišení

Ředitel studia Simon Bennett zdůraznil, že pokročilé možnosti v úpravě postavy v sérii objevují vůbec poprvé, cílem je umožnit hráčům promítnout do virtuálního skejťáka kus sebe. 

Kosmetických předmětů je nespočet. Brýle, čepice, roztrhané džíny, zkrátka hadříky poslední módy. K tomu jsou k dispozici výstřední kousky, třeba čmeláčí oblek. Co se týče samotné postavy, u ní lze skrze šikovné posuvníky pozměnit tělesnou váhu, zvolit barvu kůže a vlasů. Nechybí samozřejmě ani možnost vybrat si design prkna. 

Není tomu tak dávno, co Simona Bennetta vyzpovídal Radek, rozhovor si můžete přečíst zde. Radek si zároveň nenechal ujít šanci OlliOlli World vyzkoušet, dojmy z hraní zpracoval do samostatného článku. Stylizovaná jízda na prkně vyjde letos v zimě na konzolích Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch a na PC.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz