Odhalen VR Splinter Cell, MoH v prosinci
Novinka Odhalen VR Splinter Cell, MoH v prosinci

Odhalen VR Splinter Cell, MoH v prosinci

Radek Raudenský

Radek Raudenský

17. 9. 2020 10:36
Reklama
Reklama

Včerejší akce Oculusu přinesla také informace od Ubisoftu či společnosti Respawn. Obě dvě společnosti si sice nepřichystali na stream ukázky svých her, ale velmi zajímavé informace nebo potvrzení. Zatímco Respawn potvrdil datum vydání MoH, Ubisoft oznámil vývoj dvou her.

Začneme tedy Respawnem. Studio pracující na Medal of Honor: Above and Beyond totiž potvrdilo, že VR titul vyjde ke konci tohoto roku, přesněji 11. prosince. Mimo to se mění informace o exkluzivitě. Zatímco dříve byl Medal of Honor prezentován jako exkluzivní pro Oculus Rift, hra nakonec dorazí i na Steam, což znamená, že pro hraní budete moct použít i jiné VR headsety.

Co se Ubisoftu týče, studio potvrdilo návrat série Splinter Cell, ale na VR. Bohužel o hře zatím více nevíme, vývojáři ale slibují informace již brzy. Stejně tak byl potvrzen i vývoj VR hry ze série Assassin’s Creed. Oba tituly jsou tvořeny od základů znova a pracují na nich studia Ubisoft Reflections, Dusseldorf a Mumbai.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz