Oddworld: Soulstorm přináší s videem i datum vydání pro Switch. Na handheld se podívá už příští týden
i Zdroj: Oddworld Inhabitants
Oddworld: Soulstorm Novinka Oddworld: Soulstorm přináší s videem i datum vydání pro Switch. Na handheld se podívá už příští týden

Oddworld: Soulstorm přináší s videem i datum vydání pro Switch. Na handheld se podívá už příští týden

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

23. 10. 2022 08:20

Zatím poslední díl adventurní série Oddworld s podtitulem Soulstorm se v Evropě podívá na Switch už v polovině příštího týdne, přesněji 27. října (v USA až 8. listopadu). Oddworld Inhabitants, kteří ve spolupráci s Microïds vydali už původní hru, uveřejnili tuto novinu s 10minutovým videem, kde souběžně ukazují, jak hra na konzoli poběží.

Reklama

  • Oddworld: Soulstorm dostal datum vydání pro Nintendo Switch
  • Na přenosnou konzoli u nás zamíří 27. října

Oddworld: Soulstorm Oddtimized Edition, jak je nová verze nazvána, byla pro potřebu Switche exkluzivně vyvíjena ve spolupráci s Unity. Graficky proto hra neurazí, ale ve stejné chvíli ani nenadchne. Horší textury i vypnuté vyhlazování hran poznáte na první dobrou, stejně jako postřehnete o něco sníženou kvalitu stínů a obecné kolísání snímkování (zejména u pasáží s hořícím ohněm a více Mudokony je vidno, že ani 30 fps nebude u Switche normou). Na druhou stranu, bavíme se stále o starším hardwaru a hraní na cestách, podobná situace je tedy asi očekávatelná.

Jestliže pokročíme k záležitostem, které mají méně co dočinění s názorem, lze doplnit, že hra mimo jiné vyjde i fyzicky, a to včetně edice Limited Oddition (hra, krabička pro 24 jednotek cartridge a 3 umělecké potisky), Collector’s Oddition (totéž plus klíčenka, soška a fyzický 160stránkový art-book) a také digitální soundtrack i digitální artbook pro všechny, kdo si hru předobjednají.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz